Plotka: Sony pokaże nową konsole przenośną na PlayStation Meeting we wrześniu | Consolezone.pl – piszemy o grach wideo i konsolach

PS Vita
Velans 22.08.2016 22:41

Plotka: Sony pokaże nową konsole przenośną na PlayStation Meeting we wrześniu

Według krążących od niedawna plotek na temat PlayStation 4 Slim, które zostały potwierdzone. Zaczeły powoli krążyć plotki o nowej konsoli przenośnej PlayStation. Jest to jak dotąd plotka, jednak krąży ona wokół informacji, iż Sony przygotowuje trzy sprzęty na PlayStation Meeting – 7 września 2016 roku.

Trochę ciężko w to uwierzyć, jednak ostatnie ruchy Nintendo i również tajemnicznym NX spowodowały, że zagłębiłem się bardziej w ten temat. Według tego co znalazłem w sieci, jeden z japońskich blogów wspomniał, że Sony zarejestrowało dwa bezprzewodowe moduły w Federalnej Komisji Łączności w Stanach Zjednoczonych. I co ważniejsze jeden moduł odpowiada numerom przyznawanym PS4, zaś drugi moduł odpowiada numerom przyznawanym PS Vicie. Dokładniej są to numery AW-CB262 i J20H091. Doniesienia o PlayStation 4 Slim są już prawdziwe więc pierwsza część plotki jest prawdziwa. Jeszcze inną drogą jest wyciek od osoby z Foxconn, która miesiąc temu wspomniała o nowej lini produkcyjnej już potwierdzonej PS4 Slim. Jednak w wycieku mowa jest również o nowej konsoli przenośnej PlayStation.

Jeśli Sony ogłosi światu nową konsole przenośną to sądze, że będzie to urządzenie podobne do plotek o Nintendo NX. Czyli konsola przenośna podłączana do TV, bądź innej funkcjonalności powiązanej mocno z konsolą stacjonarną PlayStation. Zaś Vita będzie powiązywana z tą pełną przenośnością. Czekamy więc na PlayStation Meeting już 7 września.

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz