Luis Suárez na okładce PES 2018 | Consolezone.pl – piszemy o grach wideo i konsolach

biernas 14.07.2017 13:56

Luis Suárez na okładce PES 2018

Premiery dwóch konkurujących ze sobą gier piłkarskich zbliżają się wielkimi krokami, a EA i Konami dzielą się coraz to większą liczbą informacji na temat swoich gier. Wcześniej, wiedzieliśmy już, że twarzą FIFA 18 będzie gwiazdor Realu Madryt i reprezentacji Portugalii, czterokrotny zdobywca Złotej Piłki – Cristiano Ronaldo. Dziś, wiemy już oficjalnie, kto został gwiazdą okładki nowego PES’a. Jak można było się spodziewać, mający kontrakt z „Barcą” Japończycy, po raz kolejny zdecydowali się umieścić na okładce swojej gry piłkarza FC Barcelona. Tym razem, padło na Urugwajczyka Luisa Suáreza, jednego z najlepszych napastników na świecie.

Tak prezentuje się okładka:

A tak skomentował sytuację Urugwajczyk:

Jestem wielkim fanem PES-a i czuję się zaszczycony, że pojawię się na okładce. Z każdym rokiem ta gra staje się coraz lepsza, a wysiłek włożony w PES-a 2018 jest naprawdę widoczny. Nie mogę uwierzyć, jak realistycznie i żywo wyglądam w tegorocznej grze. To po prostu niesamowite.

Do sprzedaży trafi również wersja „Legendary Edition” na której okładce obok Suáreza, pojawią się inne gwiazdy „Barcy”: Lionel Messi, Andres Iniesta, Sergi Roberto i Neymar Jr. Jej zawartość możecie zobaczyć poniżej:

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz