Eksploracja w Outcast: Second Contact głównym tematem pierwszej części z serii wideo | Consolezone.pl – piszemy o grach wideo i konsolach

Outcast: Second Contact
Velans 11.09.2017 20:02

Eksploracja w Outcast: Second Contact głównym tematem pierwszej części z serii wideo

Outcast: Second Contact startuje z serią wideo od twórców gry. Pierwszy odcinek poświęcony został eksploracji w grze. Chociaż wideo przedstawiające grę nie każdemu przypadnie do gustu to jednak z Outcast: Second Contact może być kusząca gra.

Outcast: Second Contact to wskrzeszenie gry z 1999 roku od zespołu Appeal. Do zwiedzenia będzie otwarty świat Adelpha, który posiadać będzie sześć różnych regionów dostępnych od początku naszej gry.

Główny bohater gry Cutter Slade zostaje wysłany z misją ocalenia świata przed czarną dziurą, która powstała przez wysłanie sondy badawczej i zniszczenia jej przez rase Talan na Adelphie. Po przybyciu na miejsce sprawy nieco się komplikują i Slade zostaje oddzielony od reszty ekspedycji.

Outcast: Second Contact dostępny będzie od października tego roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Szczegółowej daty jeszcze nie znamy. Za grę odpowiada zespół Appeal, zaś wydawca jest BigBen Interactive.

Omawiane wideo przedstawiające eksplorację w grze do sprawdzenia poniżej.

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz