Eastasiasoft samodzielnie wyda Söldner-X 2: Final Prototype na Azje w styczniu 2017. Oraz głosowanie na okładkę wydania | Consolezone.pl – piszemy o grach wideo i konsolach

Söldner-X 2: Final Prototype
Velans 11.10.2016 21:00

Eastasiasoft samodzielnie wyda Söldner-X 2: Final Prototype na Azje w styczniu 2017. Oraz głosowanie na okładkę wydania

Twórcy gier jak Lost Sea, Rainbow Moon i nadchodzącego Rainbow Skies, wydadzą samodzielnie fizyczną wersje ich Söldner-X 2: Final Prototype na konsole PlayStation Vita. Będzie to fizyczna wersja na Azje. Wcześniejsza wersja gry Söldner-X 2: Final Prototype w pudełku wydana została z pomocą Limited Run Games na całym świecie, jednak ilość kopii gry była ograniczona.

Eastasiasoft postanowiło wykonać taki krok za sprawą dużej popularności ich gry. Taki krok powinien jeszcze bardziej wpłynąć na popularność gry przez co bardzo prawdopodobnie zdobędzie jeszcze nowych fanów. Życzę jak najlepiej eastasiasoft.

Wydanie Söldner-X 2: Final Prototype zawierać będzie rozszerzenie The Last Chapter na karcie czy pełną kolorową instrukcję gry. Więcej szczegółów o grze:

    Dostępne języki w grze: angielski, japoński, francuski, niemiecki
    Rozszerzenie Söldner-X 2: Final Prototype – The Last Chapter
    Platynowe trofeum do zdobycia
    Wsparcie PlayStation/Vita TV
    Pełna kolorowa instrukcja po angielsku

Ilość sztuk gry będzie ograniczona, jednak więcej informacji mamy spodziewać się w niedługim czasie.

Eastasiasoft zaprasza również do zagłosowania na okładke jaka trafi wraz z wydaniem. Głosowanie trwa do 16 października. Głosowanie odbywa się na oficjalnej stronie twórców – eastasiasoft.com.

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz