Dragon Ball FighterZ: Zobacz nowy gameplay w 1080p i 60fps | Consolezone.pl – piszemy o grach wideo i konsolach

biernas 17.07.2017 13:54

Dragon Ball FighterZ: Zobacz nowy gameplay w 1080p i 60fps

Choć od czasów „Dragon Ball’owego” szaleństwa w Polsce i na świecie minęło kilkanaście lat, marka nadal jest bardzo mocna i ma miliony fanów na całym świecie. Może o tym świadczyć fakt iż nadal wypuszczane są kolejne odcinki tego anime pod tytułem „Dragon Ball Super”, które mimo iż nie cieszą się już takim poparciem fanów jak pierwszy, klasyczny „Dragon Ball” czy jego kontynuacja „Dragon Ball Z”, to jednak nadal są bardzo ochoczo oglądane.

Nie inaczej sytuacja ma się z grami spod znaku Smoczych Kul. Te jednak nie miały aż tyle szczęścia i oprócz rewelacyjnych „Budokai 3” oraz „Budokai Tenkaichi 3”, które przez fanów są uznawane za najlepsze części, reszta, w tym dwie ostatnie części „Xenoverse” były raczej przeciętne jeśli chodzi o gatunek bijatyk. Już niedługo może się to zmienić, bowiem zapowiedziana na tegorocznym E3 bijatyka 2.5D w świecie Smoczych Kul zapowiada się wyśmienicie. Modele i animacje postaci, ciosy, ki blasty czy ataki specjalne wyglądają świetnie, a rozbłyski i wybuchy połączone w z japońskimi głosami i klimatyczną ścieżką dźwiękową sprawiają, iż można odnieść wrażenie, że zamiast gameplay’u z gry oglądamy kolejny odcinek anime.

Nad produkcją czuwa studio Arc System Works, które ma na swoim koncie serię znakomitych bijatyk 2.5D o nazwie „Guilty Gear” więc możemy spodziewać się naprawdę solidnie wykonanego „mordobicia”. Jak dotąd zostało potwierdzone 7 postaci: Goku, Teen Gohan, Vegeta, Future Trunks, Frieza, Cell oraz Majin Buu. Możemy się jednak spodziewać jeszcze kilkunastu grywalnych postaci, które dołączą do tego grona. Gra pojawi się na początku 2018 roku na PS4, XOne oraz PC.

Zobaczcie sami, jak prezentuje się w akcji „Dragon Ball FighterZ” w 1080p i 60fps:

Dodaj komentarz

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Wolfenstein
Gość

uu… filmik usunięto już z youtuba

wpDiscuz