Muzyczny kącik #1: Wstęp | Consolezone.pl – piszemy o grach wideo i konsolach

Consolezone
Velans 2.09.2016 02:40

Muzyczny kącik #1: Wstęp

Rozpoczynam nowy cykl związany wyłącznie z muzyką jaka nas otacza. Będę przedstawiał w nim to co ostatnio wpadło mi w ucho i mogę polecić z różnych gatunków muzycznych. Może z czasem cykl ewoluuje. Nie wykluczam również innych kącików :).

Na wstępie zacznę od bardzo świeżego zauroczenia:

I See Stars

Na razie przesłuchałem najnowszy album I See Stars – Treehouse. I znalazłem też coś dla siebie, niektóre utwory mogę polecić. Album Treehouse wydany został w czerwcu tego roku a zespół gra głównie bardzo ciężkiego rocka – post hardcore z bardzo dużą ilością elektroniki. Utwory jak Calm Snow, Mobbin’ Out czy All In mogą się spodobać. Czuję, że to tylko kwestia czasu gdy przesłucham ich poprzednie albumy.

tyDi

tyDi tworzy muzyke elektroniczną w pełni tego słowa. Urodzony w Australii. Jego aktywność muzyczna zaczeła się w 2002 roku, powoli jednak cały czas również rośnie. Chociaż w tym roku pojawi się piąty album tyDi, to według mnie DJ wydaje mniej albumów jednak częściej single. Utwory tyDi cechują się spokojną i melodyjną nutką, przez co odsłuch jest możliwy przy każdym nastroju.

PPL

PPL jest jedną z wielu koreańskich grup, jednak składa się tylko z modelek. Do tej pory PPL nagrało dwa single, które mi osobiście wpadły w ucho. Ich występy na żywo potrafią epatować dużą ilością odsłoniętego ciała. Pierwszy singiel PPL to Rush, zaś drugi to Watch Me. PPL chyba najbardziej cechuje niezła melodia i niezły bit.

To na razie tyle :). Może takie kąciki rozszerzyć na całą redakcje Consolezone? To jeszcze się sprawdzi. Na ten czas zapraszam do sprawdzenia wspomnianych artystów i wyrażenia swojej opinii :).

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz